خانه / دانلودها / کتاب الکترونیکی : 10 پرسش و پاسخ در مورد واکسن آنفلوانزا

کتاب الکترونیکی : 10 پرسش و پاسخ در مورد واکسن آنفلوانزا

اکنون که در سال 2020 قرار داریم، اکثر کشورهای دنیا با ویروس کوید 19 در حال مبارزه هستند و متاسفانه این ویروس توانسته تا به الان جان افراد زیادی را در سراسر دنیا بگیرد.
از طرفی دیگر امسال نیز مثل هر سال با رسیدن فصل پاییز و زمستان، احتمال شیوع ویروس آنفلوانزا نیز وجود دارد. بنابراین با توجه به شرایط خاصی که امسال کل دنیا درگیر آن هستند، واکسیناسیون علیه ویروس آنفلوانزا از اهمیت خاصی برخوردار شده است.
زیرا هر دوی این ویروس ها سعی در آسیب رساندن به سیستم تنفسی به خصوص ریه ها دارند. از آنجایی که درگیری با ویروس آنفلوانزا برای بعضی از افراد جامعه ممکن است خطر آفرین و جدی باشد، بنابراین لازم است افرادی که از این لحاظ در گروه حساس و پر خطر جامعه قرار دارند نسبت به این ویروس واکسینه شوند. همین که گروهی از افراد جامعه نبست به این ویروس واکسینه شوند، کمک بزرگی به پیشگیری از شیوع این ویروس خواهد کرد. در این کتابچه الکترونیکی که برای افراد شاغل در کادر پزشکی و درمان تهیه شده است، سعی شده به ده تا از پرسش های رایجی که این روزها در مورد واکسن آنفلوانزا پرسیده می شوند، به همراه پاسخ آن ها بپردازیم.
جا داره از همکار محترم خانوم دکتر فائزه دوستی، مدیر پیج اینستاگرام فارما هلث، که در تهیه محتوای این کتابچه همکاری نمودند تشکر کنم. امیدوارم این کتابچه الکترونیکی مفید واقع شود. این کتاب الکترونیکی با فرمت pdf است و روی موبایل نیز قابل اجرا و مطالعه می باشد.جهت دریافت فایل 10 پرسش و پاسخ در مورد واکسن آنفولانزا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *