سلام به همراهان خوب آکادمی دارو

قصد دارم در این قسمت در باره ایده و هدف راه اندازی وب سایت و پیج ” آکادمی دارو ” صحبت کنم.

افرادی که در حیطه پزشکی مشغول به فعالیت هستند می دانند که حجم اطلاعات زیادی را باید به صورت مداوم چه در دوران دانشگاه و چه در دوران بعد از دانشگاه به ذهن بسپارند.

متاسفانه ممکن است افراد پس از شروع کار و با فاصله گرفتن از درس و دانشگاه خیلی از این اطلاعات را به دست فراموشی بدهند، اطلاعاتی که اگر به کار گرفتن شوند قطعا در امر سلامت جامعه و کاهش هزینه های تحمیل شده موثر خواهند بود.

موضوع دیگری که در رابطه با افراد شاغل در حیطه پزشکی مهم می باشد به روز بودن و به اصطلاح آپدیت بودن دانش و اطلاعاتشان می باشد. مقالات و تحیقیقات روز به روز اطلاعات جدیدی را در اختیار ما میگذراند. روز به روز داروهای جدید، روش های تشخیصی جدید، متدهای درمانی جدید به این علوم اضافه می شوند.

ما در “آکادمی دارو” سعی داریم با ارائه آموزش های کاربردی و مفید به این دو موضوع یعنی مرور اطلاعات و به روز کردن دانش بپردازیم. بنابراین مخاطبان اصلی ” آکادمی دارو ” افراد شاغل در حیطه پزشکی هستند که قصد دارند اطلاعات خود را به روز نگه داشته و آن ها را فراموش نکنند. این آموزش ها به صورتی طراحی می شوند که نه تنها برای دانشجویان مشغول به تحصیل در علوم پزشکی مناسب هستند ، بلکه برای همکاران شاغل در حیطه پزشکی نیز مفید خواهند بود.

البته بعضی از آموزش ها و مقالات سایت نیز ممکن است برای عموم مردم مفید و مناسب باشد. اما توصیه اکید آکادمی دارو این است که به هیچ وجه از این اطلاعات جهت خود درمانی یا دخالت در امر درمان استفاده نشود. بابراین از این اطلاعات جهت افزایش آگاهی و دانش خود استفاده نمایید.

جا دارد شما را به پیج آموزشی آکادمی دارو در اینستاگرام و کانال تلگرامی دعوت کنم تا از آموزش ها کاربردی موجود در آن ها کمال استفاده را ببرید.

Instagram & Telegram: @academy_daroo

امیدوارم که همیشه سالم و تندرست باشید.

دکتر حامد دهقانپور (داروساز)