وبینار داروهای استنشاقی

این وبینار شامل 2 جلسه 2 ساعته خواهد بود. در جلسه اول با انواع شکل های دارویی استنشاقی موجود در داروخانه اعم از اسپری دهانی،رسپیمت، توربوهالر، الپنهالر و کپسول استنشاقی، دیسکوس، الیپتا و …آشنا می شوید. سپس نحوه عملکرد و نحوه استفاده صحیح از آن ها و نکاتی که در رابطه با مصرف آن ها بایستی به بیمار آموزش داده شود، بررسی خواهد شد.

در جلسه دوم با خود داروهای استنشاقی موجود در داروخانه ها که در بیماری آسم و COPD مورد استفاده قرار میگیرند آشنا می شوید. داروهای زیادی در داروخانه های ایران هستند که هم به صورت تک دارو و هم به صورت ترکیبی به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. در این قسمت ابتدا داروها را دسته بندی می کنیم و بعد با هر یک از داروها، شکل های دارویی و برندهای تجاری مطرح در ایران و نکات مهم در مورد آن ها آشنا خواهید شد.

مخاطبان این وبینار دانشجویان و افراد شاغل در حوزه علوم پزشکی می باشند.

وبینار در روز پنجشنبه 26 بهمن ساعت 15 تا 17 و جمعه 27 بهمن ساعت 10 تا 12 برگزار می شود.

فیلم وبینار ضبط می شود و در صورت عدم شرکت در وبینار می تونید فیلم این دو جلسه را دانلود کنید و در فرصت مناسب مشاهده کنید.

شرکت در هر دو جلسه: 249 هزار تومان

شماره پشتیبانی واتس آپ: 09139053476

لطفا برای ثبت نام شماره واتس آپ خود را وارد نمایید و بعد از ثبت نام اسم و فامیل به همراه رسید پرداخت را به شماره واتس آپ آکادمی دارو ارسال نمایید تا لینک گروه واتس آپ برای شما ارسال شود. شماره واتس آپ آکادمی دارو: 09139053476

جهت ثبت نام در وبینار روی دکمه زیر کلیک کنید.