مخاطبان اصلی این وبینار چه افرادی هستند؟

از آنجایی که در این وبینار داروهای مورد استفاده در دیابت به طور تخصصی بررسی می شوند، محتوای آن برای افراد تحصیل کرده در رشته های علوم پزشکی (از جمله پزشکان، داروسازان، پرستاران و رشته های وابسته) مفید می باشد.

من دانشجوی سال آخر هستم، مطالب این وبینار برای من مناسب می باشد؟ بله، مطالب این وبینار برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان بسیار مناسب و مفید می باشد. حتی همکارانی که مدت هاست مطالب این مبحث را مرور نکرده اند و یا داروهای جدید را بررسی نکرده اند هم می توانند از مطالب این وبینار استفاده کنند.

چه مباحثی در این وبینار آموزش داده می شود؟

جلسه اول: در مورد بیماری دیابت و انواع انسولین ها صحبت می کنیم. بعد از آن می پردازیم به نکات مهمی که در رابطه با تزریق انسولین ها، نحوه صحیح استفاده از آن ها و همچنین ملاحظات مصرف آن ها صحبت می کنیم.

جلسه دوم: مبحث اصلی این جلسه بررسی و معرفی داروهای مورد استفاده در دیابت نوع دو می باشد. از این رو دسته بندی داریم از این داروها و بعد از آن داروهای هر دسته را معرفی و نکات مهمی که در مورد آن ها بایستی توجه کنیم را بررسی می کنیم. همچنین قرص های ترکیبی موجود در ایران که به وفور در دیابت استفاده می شوند، معرفی می کنیم.

وبینار در چه محیطی و چه زمانی برگزار می شود؟

وبینار از طریق پلتفرم “اسکای روم” بر گزار می شود. به این صورت که بعد از ثبت نام، عضو گروه واتس آپ می شوید و اطلاع رسانی های لازم در این گروه صورت می گیرد. زمان برگزاری وبینار روز پنجشنبه 18 آذر و جمعه 19 آذر ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر می باشد.

اگر در کلاس حضور پیدا نکنیم، فیلم وبینار به ما داده می شود؟

بله، فیلم وبینار ضبط شده و لینک دانلود آن بعد از برگزاری کلاس در گروه واتس آپ گذاشته می شود.

مبلغ سرمایه گذاری (هر دو جلسه) : 99 هزار تومان ( 79 هزارتومان برای 50 نفر اول با وارد کردن کد تخفیف)

نکته اول: این وبینار، مثل وبینار و دیگر محصولات آکادمی دارو دارای گارانتی بازگشت وجه می باشد.

نکته دوم: در صورتی که ثبت نام کردید و نتوانستید عضو گروه واتس آپ شوید، به شماره پشتیبانی در “واتس آپ” پیام بدید.

شماره پشتیبانی: 09139053476